Loudwire - rozhovor s Ronniem

28. november 2013 at 5:43 | Chelsea Mitchell |  Falling In Reverse

Na blogu cz fanklubu se v neděli objevil "přeložený" rozhovor od Loudwire s Ronniem

Rok 2013 byl pro Falling In Reverse frontmana Ronnieho Radke pořádným rokem a zpěvák to vše zakončuje několika velkými novinkami. On a jeho bývalí členové ze skupiny Escapte The Fate odložili neshody stranou, což umožňuje FIR a ETF aby spolu začátkem roku 2014 jeli 'Bury the Hatchet' turné. Kromě toho, Radke prozradil, že naverboval některé z top zpěváků na scéně, aby se k němu přidali na nový mix tape, který plánuje vydat kolem svátků.

Radke nedávno mluvil s Loudwire o tom, jak na turné došli, a během rozhovoru prozradil i několik dalších detailů o mix tapu, stejně tak jako o jeho zbrusu nové kolekci oblečení, kterou chystá. Přečtěte si náš rozhovor s Ronniem Radke z Falling In Reverse níže:Takže, velkou novinkou je Falling In Reverse / Escape the Fate turné. Můžeš mi říct, jak jste na něj došli?

Prostě jsem se jednoho dne probudil a pomyslel si, co lepšího bych jim mohl nabídnout, než turné, tak souhlasili a jsme připraveni to 15. ledna odstartovat. Vše je to pro fanoušky. Vím, že budou celí nadšení, ani si to nedokážu představit.

Je zřejmé, že tu je dlouhá historie, a vztahy musí být lepší, aby k něčemu takovému došlo. Byl nějaký zlom při překonávání starých ran?

No, v podstatě když jsem si uvědomil, kolik zábavy by děcka měly, kdybych odložil své rozepře stranou. Nedokážu si představit, kdybych byl dítě.. byl bych tak nadšený, že se něco takového děje. Tohle je to, jak jsem se na to díval. Bylo to očima fanoušků.

Každý je teď trochu starší a uplynulo času... Jaké si myslíš, že tohle turné bude? Bude to jako za starých časů nebo se na sebe s Escapte the Fate díváte jinak?

Hodně se respektujem, takže není důvod se obávat žádných nepříjemností. Je to skvělé a všichni jsme na tom stejně. Je to jako za starých časů, protože se s nimi stýkám a vše je v pohodě.

Ačkoli se tomu turné říká 'Zakopání válečné sekery', panuje mezi vámi nějaká soutěživost o to, čí show bude lepší?

Ne. (směje se) O to se vůbec nebojím. Prostě to bude fajn.

Vím, že do svých show vložíte maximum. Může na to být dost brzy, ale máš nějaké nápady, co od tohoto turné očekávat? Bude to víc založeno na vystoupení nebo přidáte nějaké extra prvky?

Asi bude nějaká speciální tvorba, ale v tuto chvíli jsem se opravdu tak dopředu nedíval. Zatím to není tak důležité, ale brzy začnu o vystoupení určitě přemýšlet.

Falling In Reverse si v posledních pár letech vedlo dobře a ty osobně sis užil pěkné odražení. Můžeš mluvit o kapele, kterou ses obklopil, a co kapele dávají?

Dávají důslednost živým vystoupením. Každý je tak profesionální, když vejdem na pódium, a taky tu teď je sounáležitost. A miluju, když mi lidé říkají, že jsme dobrá live skupina. Opravdu na tom děláme a je tu tolik skupin, které naživo dobré nejsou. Nechci být jednou z tady těch skupin. Je to vtipné, i když mě lidé nemají rádi, nikdy jsem nikoho neslyšel říct, že naživo jsme na nic a osobně, ani to slyšet nechci. Tvrdě na tom pracujem, abysme si byli jistí, že jsme skvělá live skupina.

Když už o tom mluvíme, máte skvělou účast na koncertech. Je někdo, koho jsi viděl, když jsi dospíval, kdo tě ovlivnil v tom, jak se prezentuješ divákům?

Motley Crue, ti byli teda něco, a není to jen o tom, jak dobře vystupuješ, ale taky o vzhledu a dělají to trochu příliš dramatický. To je něco cool, co bys mohl vidět v budoucnosti.

S vaším novým albem 'Fashionably Late' jste rozšířili svůj styl o nějaké rapové prvky. Řekneš něco o svobodě růstu vašeho stylu a rizikách, která jste na sebe s tímto albem vzali?

Teď je to velmi povzbuzující, ale na začátku nebylo, protože jsem se trochu bál, dokud jsme neodehráli naši první show. Dav začal zpívat a byl jsem z toho nadšený. Byl jsem tak hrozně rád, když jsem viděl, že lidem se rap líbí a mají se dobře.

Když jsi viděl, že to lidi přijali, budeš nadále pokračovat tímto směrem nebo to dokonce vemeš někam dál?

No, zrovna dělám mix tape s každým, kdo si vede dobře na scéně. Danny (Worsnop) z Asking Alexandria, Andy (Biersack) z Black Veil Brides na něm zpívá. Je to všechno rap, ale oni zpívají všechny refrény. Mám tam Jacobyho (Shaddix) z Papa Roach. Je tam Deuce a máme i Craiga Mabbitta (z Escape the Fate), který na mix tapu zpívá. Je toho mnohem víc, ale na každé skladbě bude někdo.

To je ohromné. Překvapil tě nějak někdo z nich s tím, co do toho přinesli?

Rozhodně Danny. Málem jsem se rozbrečel, protože jsem chtěl, aby to bylo emotivní, a myslím, že lidé budou unešení, až to uslyší. Je to šílené.

Kdy bysme mohli vidět ten mix tape?
Dávám to fanouškům zadarmo. Prostě jsem chtěl udělat něco jiného, co nikdo jiný předtím neudělal. Nikdo nikdy neudělal něco takového. Nikdy jsem si neuvědomoval, jak moc lidí mě respektuje, dokud jsem se nezeptal a neuviděl, kolik lidí to chce udělat. Byl jsem z toho opravdu šťastný. Nemohl jsem uvěřit, že tak hodně lidí přišlo a zazpívalo a zarepovalo. Je to dost šílené. Ale mohlo by být kolem Vánoc, až to vyjde.

Je někdo, koho bylo největším překvapením "dostat" ho na ten mix tape?

Jacoby. Ani jsem se ho nezeptal. Zavolal a zeptal se mě. Chci říct, tohle je Jacoby z Papa Roach! Byl jsem fakt v šoku. On byl ta nejmilejší osoba, se kterou jsem kdy mluvil, a každý, se kterým jsem se o něm bavil, mi říká tu stejnou věc. Je prostě naprosto pravdivý a nefalšovaný a skutečný. On mi prostě zavolal a já na to "Člověče, ty už tohle děláš po hodně dlouhou dobu a jsi velmi respektovaný a prodal jsi mnoho alb a bude mi ctí. Děkuju ti." a on mi řekl, že mu připomínám Davida Lee Rotha a cítil jsem se díky tomu dobře. Takže tohle bylo šílené.

Když jsme mluvili o živém vystoupení, jaké to pro tebe je, být na pódiu a mít takovou odezvu publika?

Je to to nejskvělejší. Říká se, že skupina ovládá publikum, ale jsou okamžiky, kdy publikum může ovládat skupinu. Je to opravdu dobrý pocit, když odejdeš z pódia a cítíš, že publiku ze sebe vydalo vše, co mělo.

Hudba měla velkou roli ve tvém vychovávání a když teď máš nový přírustek do rodiny, mohl bys říct něco k tomu, co bys rád přenesl na své dítě, až bude starší?

Jen chci, aby věděla, co dělat a co nedělat a doufejme, že má intuici jako já. Jsem si jistý, že bude mít. Myslím, že by mohla být zpěvačkou. Má kolem pěti měsíců a už zpívá, tak uvidíme. Je to dost šílený. Chci, aby zdědila můj talent, protože nikdo z mé rodiny nemá hudební zázemí jako já.

Něco dalšího na obzoru?

No, vydávám ten mix tape a pak taky vydávám módní kolekci. Tohle je to jediný, co dělám na svátky a potom se teprve uvidí.

Můžeš mi říct něco o tvé účasti na módní kolekci?

Mám oděvní řadu, které říkám 'Head's Up', je to pouliční oblečení, slash rockové oblečení, rock and roll. Tak trochu míchání stylů v rámci stylu, který je velmi módní. Teď jsme zrovna ve fázi výroby, schválení nebo v testovací fázi a doufáme, že to bude kolem Vánoc hotovo.

S oděvní kolekcí, mix tapem, skupinou.. děláš na spoustě věcí. Jsi někdo, kdo musí na něčem neustále dělat?

Jen si rád dělám značku. Chci se vypracovat a něco zanechat. Zejména, když jsem začínal od ničeho. Začal jsem od naprosté nuly ... dvakrát, však víš. Začneš od naprosté nuly a pak odejdeš do vězení a pak po vězení, začínáš od naprosté nuly znovu. Prostě jsem cítil tu potřebu zabezpečit budoucnost mého dítěte nejlépe, jak to jen jde, a budoucnost mé rodiny a taky budoucnost mých přátel.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama